Milvas logo

Mūsų komanda


Igorius Pancerevas
Igorius Pancerevas

Generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas

Daugiau nei 20 metų darbo ir vadovavimo patirties bankininkystės ir finansų srityje. Dalyvavo kuriant LR VVP antrinę rinką. Ilgą laiką dirbo Iždo valdymo srityje. 2005 sukūrė ir iki 2019 vadovavo Privačios bankininkystės padaliniui. Puikiai išmano verslo plėtros, komandos organizavimo ir valdymo, įmonių finansų analizės, turto ir gerovės valdymo, investicijų strateginės ir taktinės alokacijos principus.

Tautvydas Marčiulaitis
Tautvydas Marčiulaitis

Fondų valdytojas

Penki metai patirties privačios bankininkystės turto ir gerovės valdyme. Virš 10 metų patirties investavime. Prekyba paprastais ir sudėtingais finansiniais produktais. Privačių skolos VP emisijų organizavimas. Makroekonominė ir elgsenos rinkų analizė. Finansų teisė.

Petras Šlekys
Dr. Petras Šlekys

Nepriklausomas valdybos narys

Turi sukaupęs ilgametę patirtį investavimo ir finansinio tarpininkavimo srityse. Vienas pirmųjų finansų maklerių Lietuvoje ir vienos pirmųjų finansų maklerio įmonių Alterna Invest steigėjas ir direktorius.

Robert Juodka
Robert Juodka

Nepriklausomas valdybos narys

Vadovauja PR1MUS DERLING advokatų kontorai Vilniuje. Patirtis finansų ir bankininkystės, energetikos ir gamtinių išteklių bei projektų finansavimo sandoriuose. Konsultuoja įmonių ir komercinės teisės klausimais, dalyvauja įmonių įsigijimo ir susijungimo, viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės, viešųjų pirkimų ir nekilnojamojo turto sandoriuose.